YouTube nám trvale smazal celý účet. Naše videa máme na webu INCORRECT.CZ

YouTube nám smazal celý účet František Kubásek, který je odteď nepřístupný. Jedná se o trest za porušení zásad při údajném zobrazení nahoty při videu “Debilní kecy proroka Mohameda v 21. století.” Jak explicitní toto video je, se podívejte zde.

Náš tým a naši přátelé chystají případné právní kroky proti tomuto rozhodnutí, domníváme se však, že budou symbolické a nebudou mít na rozhodnutí společnosti Google, jakožto vlastníka YouTube, vliv.

Naše videa tak nyní naleznete jen na serveru www.incorrect.cz.

 

____________________________________________________

Odebírejte náš YouTube kanál! 

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.

4 komentáře u „YouTube nám trvale smazal celý účet. Naše videa máme na webu INCORRECT.CZ“

  1. Skončíme jako na západě? Cenzura běží v Evropě na plné obrátky. Nejhůř je na tom Švédsko, tam vám hrozí vězení za to, že upozorníte, že migranti močí a kálí na ulici. V Británii skončíte ve vězení za nenávistný tweet. V Německu za to, že přirovnáváte islám k nacizmu. Návic tam postafili centrum které zastýxká za hate speech. V německu facebook musi sledovat a mazat příspěvky – má to nařízené od vlády. Snad takhle nedopadneme v Česku. Ale jak vidím, už to začíná.
    http://www.epshark.cz/clanek/118/novodoba-totalita-na-zapade

  2. Zvykejte si, za pár let bude i nezahalená tvář ženy důvodem ke smazání, protože vzbuzuje nenávist u věřících. Před měsícem byl článek, ve kterém si manželka jednoho postiženého stěžovala, že ji v soukromé zprávě na FB poslal článek Blesku, ve kterém, bohužel bylo slovo porno….. Účet byl zablokován, tak, že se může stát, že když pošlete Slovník spisovných slov, může to mít následky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.