Romové zničili bydlení v Janově. Nyní chtějí opravu a podporuje je Romea

Desítky Romů podepsaly petici, kde žádají nové bydlení poté, co si to původní sami zlikvidovali. Sami to dokonce přiznávají ve své petici. Družstvo oponuje tím, že většina signatářů dluží desítky tisíc na nájmu.

“Stavební bytové družstvo Krušnohor úmyslně nechalo zdevastovat všechny panelové domy sídliště v Janově, převážně ty, kde žili Romové.” Neboli Romové devastovali svá obydlí a družstvo jim v tom nezabránilo. Romea je v tomto navíc podporuje článkem, a to i v angličtině.

Romové žádají opravu

 V petici, pod kterou se podepsalo několik desítek Romů, žádají opravy bytů. Družstvo je ale odmítá. “Ti, co to podepsali, sami o sobě dluží 3,13 milionu korun. Potom jsou tam podepsaní ti, kteří bydlí v pronajímaných bytech. Vlastníci bytů dluží milion. Dohromady činí dlužná částka 4,15 milionu korun. Jinými slovy řečeno – podepsaní jsou velcí neplatiči a ještě k tomu si dovolí tvrdit, že se o ně nestaráme, o chudáčky jedny,” řekl ČTK ředitel družstva František Ryba.
Družstvo i za účasti EU investovalo do renovací sídliště devítimístnou částku. “Za posledních deset let bylo do našeho nebo do námi spravovaného majetku v Janově investováno 239,6 milion korun, z toho na dotacích v rámci IPRM 130,8 milionu a na ostatní zakázky šlo přes 108 milionů,” doplnila Hana Jánská z družstva.
Hlasujte v anketě MULTIKULTI 2016:

3 komentáře u „Romové zničili bydlení v Janově. Nyní chtějí opravu a podporuje je Romea“

  1. Myslím si,že tlak v multikulti hrnci je na kritickém bodu a není otázkou zda,ale kdy to praskne.A to bude mazec ve kterém se svezou nejen negři a kozošuci,také cikánů má veřejnost plné zuby.A jedna jiskřička stačí,aby to všem pomatencům a havloidům bouchlo do ksichtu.A že těch třísek po kácení lesa bude!!!

  2. Celý multikulturismus je nesmysl a blamáž od sluníčkářů, neziskovek,médií poplatných politikům a jejich stranám!!! Je to výmysl států, které celá století zotročovaly jiné národy a dnes pro to hledají omluvenky!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.