Romové v Žatci vyhrožovali a uráželi Čechy. Romea z reportáže nadávky vystřihla

Na selhání organismu zemřel v Žatci 26-letý Rom. Muž podle svědků vtrhl do pizzerie, kde rozhazoval nábytek, vyhrožoval návštěvnicím a napadal hosty, kteří jej zpacifikovali. Následně pak muž zkolaboval a již v té době přítomná policie se jej marně pokoušela oživit. Případu se rychle chopila Romea.

Na facebookových stránkách organizace Romea, které automaticky blokují jakékoliv kritické návštěvníky, se objevily hrubé urážky a výhrůžky majiteli restaurace i všem Čechům. Následující screeny nasbírala stránka, která kritizuje facebook organizace za blokování diskutujících.

romea-screeny

Pietní shromáždění se proměnilo v rasistické výhrůžky proti restauraci i proti Čechům

Na pietní shromáždění dorazila asi stovka Romů z celého Žatce, která se skandováním “My chceme vraha!” podle serveru Romea.cz pouze dožadovala důkladného prošetření případu. Přestože pitva jednoznačně vyloučila cizí zavinění, Romové mají jasno. Jejich kolegu a kamaráda zavraždili rasističtí Češi. “Mr**y český,” opakuje několik z nich pořád dokola.

Naproti tomu, verze serveru Romea.cz je poněkud jiná. Přestože kameraman neziskové organizace byl přímo u výhrůžek, z videa je raději vystříhal. Plná verze se pak dostala na YouTube a byla natáčena cca 10 metrů od místa, odkud natáčel zpravodaj Romea.cz

Organizaci Romea financují norské fondy. Ještě předloni získávala peníze od Open Society Fund a také od americké ambasády. O Organizaci jsme psali i zde.

6 komentářů u „Romové v Žatci vyhrožovali a uráželi Čechy. Romea z reportáže nadávky vystřihla“

  1. Slušná prasárna. Cikánskej feťák dělá bordel, potom se ufetuje k smrti a dělá se z toho takovej humbuk. Cikáni se opět projevili. Právě jsem koukal na zprávy ČT a Prima a ani zmínka o cikánských rasistických projevech, pouze policie prý oddělila rómy od extrémistů. Pokud budou všichni takhle lhát, tak se objeví nějaký nový Hitler a opět Evropu pročistí… Teprve potom budou cikáni koukat a vzpomínat na bezstarostný život, co jim platíme z daní.

  2. Cikán zemře na vyčerpání organismu při šikanování……..předtím byl vyhozen z autobusu za nevhodné chování a tak šel dělat bordel do pizzerie, kde mu na to nikdo nebyl zvědavý. Cikáni, místo toho aby drželi ty svoje huby a byli rádi, že je náš sociální systém brání si ještě budou otevírat držky?

  3. Neviem,prečo toľko povyku.Každý z nich sa oháňa ľudskými právami,ale práva bielych , ktorí sú nútení bývať vedľa cigánov,nerieši nikto.Lebo volebné hlasy a volebné hlasy,to sú alternatívne zlodejiny v prospech politikov . Za rozhadzovanie stoličiek a rozbíjanie nábytku mala polícia okamžite zavreť všetkých cigánov , ktorí sa tam nachádzali.Okamžite a bez diskusie.Na Slovensku to boli “kurvy cigánske”,ktorí zničili nejednu bytovku bez akejkoľvek náhrady,a niekedy opakovane, a len čo prešli hranice do Čiech,už sú to ” soudruzi ze Slovenska”,ktorí sa oháňajú ľudskými právami.A nedaj Boh,aby sa pomiešali s imigrantami zo Sýrie,alebo Afganistanu.To nám už nepomôže ani Panenka Mária,lebo sme ich celé roky len hýčkali.Ale Česko má prebytkový rozpočet,zvládnete to.Len neviem čo bude,keď niekomu prdnú nervy a začne s nimi robiť poriadok po vlastnej osi a vlastnými zbraňami.To bude inakšie čoro-moro !!!

    1. SVATÁ PRAVDA, nevím jak kdo.Já jdu dělat zbroják. Za prvé k vůli povalečům z EU to za chvíli už nepůjde, a za druhé musíme se bránit sami. Stát nám nepomůže a pohači a chrániči???
      Netuším kam se budeme muset stěhovat abychom mohli vychovávat naše děti???

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.