Rom najížděl dodávkou do lidí, muž jej zastřelil. Romea manipuluje 

Romská zábava skončila tragédií. Kolem třetí hodiny ráno na chomutovském sídlišti došlo k hádce mezi několika Romy. Jeden z nich pak nasedl do dodávky a nejspíše se snažil odjet. 

Jeho opilý stav však způsobil, že naboural několik zaparkovaných vozů. Když se po několika desítkách sekund sešli lidé, které přilákal hluk. Rom pak dodávkou najížděl i do nich. Ohrožení desítek lidí pak spatřil muž, který legálně drženou zbraní několikrát vystřelil směrem na vůz. Opilého řidiče na místě usmrtil. 

Muž, který střílel, pak počkal v sousední benzínové stanici na policii, která jej zadržela. Romea.cz pak v článku uvedla, že se na místě hádali dva Romové. Muž pak najednou vyběhl a bez varování začal po Romech střílet. 

Romové se večer sešli na pietě. Tam vyhrožovali policistům likvidací. 

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

38 komentářů u „Rom najížděl dodávkou do lidí, muž jej zastřelil. Romea manipuluje “

  1. Jsem rom a podnikam a plno bilejch lidi mi dluzi penize tak kdybych byl tupej jako ostatni tady tak musim ricz ze co cech tak lhar fetak a nemakacenko tak se vzpamatujte tupci bili a mejte trosku rozumu diky

  2. jsem zvedavej na rozhodnuti soudu,bude to precedens,at to dopadne jakkoli.podle me se do toho vlozi ta nemyslici osoba Sabatova a zacne se vrteti psem.

  3. Signifikantní : když cikán dělá výtržnosti a ruší noční klid , tak cikánská média /např. romea – rasistická organizace / bagatelizují problém a vlastně jakoby problém nebyl – cikáni se mezi sebou hádáli a možná i rvali protože byli ožralí , jeden z nich sednul do auta a protože byla ožralý tak nejen že naboural několik aut ale najížděl i do lidí – a teď z něho budou dělat hodného a tichého otce rodiny , pracovitého a bezproblémového cikána !

      1. Podle příspěvku jste zřejmě cikánka ,která skončila zíkladní školu v páté třídě.Cikán řekne pravdu jen když se splete.

  4. Nenajížděl do lidí, najížděl na lampu na které před tím byla přilepená nalitá cikánka,která řvala jako kráva a slovník si opravdu nevybírala,u toho byl ještě jeden cikán a ze vchodu k tomu vyběhla malá holka. Z parkoviště najednou vyjela dodávka,najížděla na tu lampu,na auta,na trávník – evidentně ji řídil hodný, inteligentní a myslící člověk, objel prostor před panelákem,znovu najel na chodník,pak se ozvaly výstřely a bylo po parádě,kterou tady ti hodní a slušní lidé předvádí každou chvíli. Jestli už to nekdo nevydržel, není divu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.