Politické neziskovky sepsaly manifest, ve kterém přikazují politikům a médiím, co dělat

“Je nutné”, “je nezbytné” nebo “musí být”. To jsou časté pojmy, které ve svém fanatickém multikulturním manifestu sepsaly politické neziskové organizace v čele s Člověkem v tísni. Argumentují právem a ignorují bezpečnostní rizika. Českým politikům v podstatě přikazují, aby neziskovkám přidávali práci a tím pádem i peníze.

Média a politici musí být multikulturní

Konsorcium na konci manifestu píše: “Považujeme nyní za nutné, aby tvůrci veřejného mínění (zejména politici, členové vlády, prezident a veřejnoprávní média), kteří vedou veřejnou debatu o migraci a svými komentáři formují názory společnosti, zaujímali informované a etické postoje a tím zamezili šíření xenofobního populismu, nárůstu pravicového extrémismu a vedli společnost k vyváženému pohledu na migraci.” Buď jste tedy multikulturní, nebo jste xenofobní populisticky extrémní pravičák. K zamezení extremismu levicového manifest NEVYZÝVÁ.

Integrovat se musí také domácí občané

Bod 3.3: Integrace uprchlíků musí být zajištěna ji během azylového řízení. To píše Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR, o.s. Znamenalo by to více práce a tím pádem více grantů pro organizace, které se pod manifest podepsaly. Ty přitom čerpají celkem až desítky milionů z norských fondů, Sorosovy Open Society Fund a dalších zahraničních zdrojů, které tím pádem z cizí země politicky ovlivňují českou multikulturní scénu.

Bod 4.1: Přizpůsobovat se musí obě skupiny, ne pouze migranti, to přikazují neziskové organizace. “Pro úspěšnou integraci je zásadní, aby integrační politika zapojovala všechny obyvatele, nejen osoby s migrantským původem,” píší v manifestu. “Jsme toho názoru, že pro úspěšné začlenění migranta je zcela zásadní občanská integrace,” zdůrazňuje manifest.

Odůvodnění takových požadavků je v odstavci 4.3 výše: “V současné době se stále více objevuje poptávka ze strany některých politiků, médií či části veřejnosti po integraci, která by de facto představovala kulturní asimilaci migrantů. (…) Ve výsledku tato velmi striktní představa o úplné asimilaci zcela zabraňuje integraci, neboť jí klade do cesty nesplnitelné a z hlediska rovnoprávného a plnohodnotného začlenění migranta i nesmyslné podmínky.” Konsorcium tak přiznává, že integrace migrantů je nemožná.

Beztrestní migranti

Členské organizace rovněž žádají, aby například cestování bez dokladů nebylo nijak trestáno. Dále žádají, aby všichni migranti se statusem přechodného bydliště bez rozdílu dalších podmínek dostali možnost volit na místní úrovni a aby se mohli hlásit do politiky.

Celý manifest si můžete přečíst zde. Vzhledem k obsahu však upozorňujeme, že pro jeho čtení je potřeba se obrnit silnými nervy.

 

15 komentářů u „Politické neziskovky sepsaly manifest, ve kterém přikazují politikům a médiím, co dělat“

 1. Proč asi nynější útoky Sobotky na hnutí ANO,no aby se nedostalo na všechno to svinstvo,které napáchala a páchá ta naše Jelita-pardon Elita.Sobotka moc dobře věděl co má a nemá p.Babiš,ale když chtěl být premiérem tak mu to nevadilo.Teď když padá tak kolem sebe kope-doufám,že se zakope a už nevyleze.A ty neziskovky-a že jich je,to jsou taky pijavice,které jen berou a výsledek nic.Rušit,rušit,rušit!!!!

 2. Mně to přijde, že to je virus. Virus , který likviduje zdravý rozum. Svět lidí je čím dál debilnější. Lidé z konzumu hloupnou, přemýšlejí prvoplánově . Inteligence mizí. Technologie nás porážejí a lividují už mozkové buňky. K tomu manifestu. Skoro nic stupidnějšího v poslední době ani není.To už je krize. Jestli někdo předpokládá, že se snad budeme přizpůsobovat nějakým nepracujícím černým lidem, tak to je opravdu na obrovském omylu. Ty tzv. neziskovky je nutné po volbách okamžitě zrušit. Všechny ty parazity.

 3. Co ještě musí udělat abychom se s nima definitivně a navždy….aha, …raději použíjí již zde jednou uvedený výraz: “nebudu vyhrožovat ! “

 4. Soros,ČT a Janda už to mají sepsané,nejhorší na tom je že se neumí pod svůj stupidní článek ani podepsat.Věřím že ministr kultůry sudeť Herman s tím otrokářským šmejdem by v sobě tu slušnost našli a pokud by to byli jejich vyblitky.

 5. Zlodějské neziskovky okamžitě zrušit a ty hajzly, kteří v nich dřepí a utrácejí NAŠE peníze, vyhnat pracovat !!! A k tomu jim dát pořádně přes držku, aby přišli na jiné myšlenky !

  1. To ale musíme udělat my a to prostřednictvím voleb ! To nikdo za nás neudělá ! Krucinál, volby musí vyhrát vlastenecké strany , jinak jsme všichni v gedele !

 6. Prvně budeme muset vybouchat ty neziskovky,co si to dovolují,to jako budou moci znásilňovat naše ženy,ničit nám životy a my si to musíme kvů-li pár idiotům nechat líbit? Většina z nás tře bídu s nouzí a vy si za ty naše vydřené prachy žijete jak lordi,zavádíte novou formu feudalismu a přitom mátre plné huby humanismu.Evropa je Evropa,vůbec vám nevadí,co je v Německu,Francii ,Anglii a všude po Evropě?To nám sem chcete dovest,tak asi jedině přes naše mrtvoly.A pak vám budu přát štastný život s multi kulti.

 7. Už jsem pochopil proč Brusel o muslimech tak hezky mluví.

  Potkají se dva kamarádi:
  – Jak se máš? Dlouho jsem tě neviděl.
  – Výborně, člověče, pořídil jsem si slona.
  – Slona? Co s ním?
  – To je ti báječná věc. O krmení se nemusím starat, spase mi trávník, takže ho mám jak golfový hřiště, umeje mi auto, děti si ním hrají. No fakt skvělý.
  – To zní dobře. Na kolik přijde takovej slon?
  – Tak většinou kolem třiceti tisíc, ale že jsi to ty, prodám ti ho za dvacet.
  – Fajn, domluveno.
  Potkají se po pár týdnech:
  – Teda ty jsi mi dal! Trávník zdupanej, stromy olámaný, všude samý hovno, rozsednul mi auto, děti se ho bojej a manželka se chce rozvádět!
  – Nehezky mluvíš o sloníkovi, takhle ho neprodáš…

  1 sdílení

 8. Kde berou neziskovky tu drzost mě doporučovat,nebo dokonce nakazovat koho mám mít rád a jak se mám integrovat.
  Doma se nemusím nikam integrovat.Doma akorát můžu jít do války a všechny ty lemply z neziskovek ….nebudu vyhrožovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.