Multikulturalisté pošlapali památku nacisty zabitých studentů (video)

Kam až může dosáhnout multikulturní fanatismus? Ti čeští prokázali, že v podstatě až k nepřímé podpoře nacismu. Levicoví anarchisté v čele s Vysokou školou uměleckoprůmyslovou v Praze nepřipomínali ani památku z roku 1989, ani tu z roku 1939. Naopak. Pošlapali jí. Jak?

Tak třeba UMPRUM na náměstí J. Palacha vyrušil pouštění české hymny hudbou od MC Panjapy, a to zřejmě v domnění, že se jedná o arabskou muziku. Nad hlavními dveřmi totiž visel transparent se srdíčkem a slovem “islám”. Trochu výše vlevo, asi o tři patra, visí klasický ultralevicový slogan “nacionalismus není alternativa”. UMPRUM se tak zařadil mezi levicové extremisty.

Ti operovali oficiálně na jednom místě, neoficiálně na dvou. Stoupenci tzv. Kliniky se shromáždili u pražského hlavního nádraží. Spolu s nimi vyrazili zelení a feministky. Je to skoro až ironické. Stejně jako na budově vysoké školy i zde zněly výzvy a k vidění byly transparenty o tom, že nacionalismus není alternativa, ani řešení a že je špatné.

Další agresoři, kteří se řadí mezi multikulturní, fyzicky napadli několik policistů, kteří dohlíželi na poklidný pochod prezidenta Miloše Zemana. Proti příznivcům demokraticky zvoleného politika užili údajní studenti několika různě velkých blokád. Při pokusech policie o to zajistit nahlášené demonstraci průchod schytali příslušníci i rány pěstí. Vše podtrhává prohlášení tzv. Kliniky z facebooku. “Na oslavy není čas, boj pokračuje”….

Nejsmutnější na tom všem je, že tito levicoví aktivisté ani v jednom případě neupozornili na zavražděné studenty z roku 1939, kteří byli popraveni nacistickým režimem. Vlastně tím, že upozorňovali na špatnosti nacionalismu, těmto studentům naplivali na hroby. Studenti, kteří byli popraveni, se právě pokoušeli probudit patriotismus a vlastenectví.

nna

4 komentáře u „Multikulturalisté pošlapali památku nacisty zabitých studentů (video)“

  1. Ono v té Praze je těch dementních lidí daleko,dáleko více než ve zbytku republiky.Ale přes to všechno je drtivá většina normální.Když vezmeme že té večerní frašky se zúčastnilo 15000 lidí a ČT to považuje za obrovské číslo,tak je to stále jen 1,5% z počtu obyvatel v hlavním městě.

  2. Přeji všem, dobrý den. A nyní k článku. Autor má podobné smyšlení jako ti mladí ” sluníčkáři” na UMPRUM. Jaksi se nepřihlíží k tomu, kdo shromáždění pořádal a naprosto nesmyslně se zvětšuje ” provinění” studentů. Další mylnou informací je, že všichni protestují proti volbě prezidenta. Omyl!!! 99% lidí protestuje proti tomu, jak se náš současný prezident chová. A to je obrovský rozdíl. Takže celý tento článek je pouze nafouknutá bublina o tom, aby se vůbec něco napsalo. Věřte mi, že to si po přečtení uvědomí obrovská část čtenářů a tato medvědí služba nic dobrého nepřinese.

    1. Nějak mi uniká co je špatného na chování presidenta . jsem přesvědčen že měl být naopak lépe chráněn proti urážkám hulvátů či házení vajíček tady měla ochranka snad i střílet . Jak kdo si toto může dovolit .Za výrok rádoby umělce černého či některé tranparenty by měli sedět. Na soudce si nikdo nedovolí ani zlomek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.