MULTIKULTI 2016: Hlasujte ve druhém ročníku naší ankety o nejabsurdnější multikulturní počin!

Je tu druhý ročník ankety o nejabsurdnější multikulturní počin roku. Tento rok bude soutěžit 16 “kandidátů” z Česka i zahraničí. Protože se toho letos stalo tolik a víme, že je těžké si z přehlídky bizáru vybrat, čtenářům dáváme k dispozici tři hlasy, které mohou rozdělit, nebo udělit jen jeden. Hlasování ukončíme 31. ledna 2017.

Loni vyhrála “pozvánka Angely Merkelové” a letos není výjimkou, že tato osoba opět v anketě figuruje. Nyní jsme jí kvalifikovali za její podlézání Turecku. Hlasujte zde:

Pokud si nepamatujete všechny zmíněné kauzy, níže si je můžete stručně připomenout:

Zachování Kliniky – orné půdy levicového extremismu

V roce 2014 obsadili lidé napojení na levicové extremisty státem spravovanou budovu bývalé kliniky na pražském Žižkově. Přestože byli jednou vyhnáni policií, dostali od státu, který web Kliniky označuje za nepřítele, nájemní smlouvu za symbolickou částku. Mezitím členové založili ilegální sbírku, s jejíchž pomocí přes Iniciativu Hlavák bez registrace vybírali peníze na imigranty přímo v areálu pražského Hlavního nádraží. Po nahlášení bomby v areálu budovy Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových vyfotografoval extremistické nálepky a velký nepořádek v budově. Na konci roku 2015 Sobotka členy Kliniky dokonce ocenil za pomoc migrantům.

Muslimská maškaráda v kostele

V reakci na teroristický útok ve francouzském kostele, kde byl podřezán katolický kněz, se několik muslimů pár týdnů po útoku rozhodlo pomodlit se v kostele s křesťany. Mezináboženský dialog byl málem zastaven, mnoho kostelů odmítlo. Nabídku přijal až kostel Nejsvětějšího Srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad. Muslimové na odmítání poukazovali, zkrátka ze sebe dělali oběti křesťanské nenávisti. Akce se účastnilo více novinářů než věřících, což považujeme za maškarádu. Ateisty ve vzájemném dialogu obě skupiny ignorovaly.

Schvalování terorismu v multikulturních diskusích

Už loni jsme měli náznaky toho, že by se snad multikulturní fanatici vzdali bezpečí, aby dále mohli malovat islám na růžovo. A stalo se tak hlavně letos. Nejvíce po útocích v Bruselu a v Nice. Po prvním jmenovaném útoku začali po téměř všech evropských velkoměstech pochodovat vojáci. Multikulturalisté v diskusích jednotně tvrdili: “Rychle se na to dá zvyknout, jako kdyby tam ti vojáci nebyli.” Smiřovali se s tím, že po ulicích chodí zelené uniformy s automatickými puškami, asi tak jako v Afghánistánu. A po útoku náklaďákem a zbraní v Nice se zase multikulturalisté shodují, že se toho moc nestalo, protože při běžných nehodách ve Francii umírá více lidí.

Muslim a jeho vymyšlené pobodání

Jak jsme psali zde, Českem otřásla aféra, kdy skinheadi údajně pobodali muslima, jenž přilákal Češku, která kvůli němu opustila rodinu. Pro média dělala rozhovory o české nenávisti a údajná oběť, muslim, jenž kázal nenávist proti Rusům, pár dní po útoku pochodovala na demonstraci. Nakonec policie případ odložila, protože se zjistilo, že si muž napadení nejspíše vymyslel. Muž pak zmizel ze země v obavách z trestního stíhání za křivé obvinění.

Prezidentské volby v Rakousku

Opakované prezidentské volby v Rakousku tedy nakonec vyhrává kandidát Zelených. Média označovala protikandidáta Hofera mnoha nálepkami, dokonce proti němu užívala antifašistických hesel, jako kdyby byl nacista. Volby rozhodla Vídeň, která má z celé země nejvyšší zastoupení migrantů. Opakování druhého kola bylo i odloženo a mezitím parlament protlačil zákon, aby volit mohli i šestnáctiletí, což je přinejmenším podezřelé. Bellen navíc není demokrat, což jsme již v květnu psali zde. Přestože vyhrál Bellen, mladí ty, kteří hlasovali pro Hofera, na demonstracích obviňovali z příslušnosti k neonacismu.

Prezidentské volby v USA

Prezidentské volby v USA se změnily ve velkou senzaci pro Donalda Trumpa. Po nich však “demokraté” začali pálit auta, vlajky USA a žádali, aby Trumpovi někdo ustřelil hlavu. Studenti, extremisté i někteří multikulturní politici prohlašovali silná slova o tom, že se bílá rasa pokouší získat moc, ale planeta jim už dávno nepatří. Nálepky, které Trump získal za dobu své kampaně, snad ani nemusíme zmiňovat

Povodňové fondy v Německu šly na migranty

Jak jsme psali zde, v Německu řádily povodně a vyžádaly si dvě oběti a rozsáhlé materiální škody. Stát však Němcům pomohl minimálně a v mnoha případech vůbec. Fondy určené na povodně byly vyčerpány. Použity byly pro migranty, kterých se však povodně netýkaly.

Manifest politických neziskových organizací

Jak jsme psali zde, politické neziskovky přikazují médiím, zvláště veřejnoprávním, aby se vyjadřovala čistě multikulturně, v manifestu nálepkují všechny lidi, kteří nesouhlasí, jako pravicové populisty, xenofoby a rasisty. Dožadují se více práce s integrací a tím pádem si nepřímo říkají o více peněz na své programy.

I letos. Další děti zneužity pro mediální vydírání

Zraněné dítě v Aleppu a další mrtvé děti na hlavních stránkách deníků. Nechutná a cynická propaganda s cílem hrát na city čtenářů a politiků pokračuje. Navíc, média prokazují naprostou jednostrannost. Když už zveřejňují mrtvé děti, ignorují mrtvé kurdské děti, které jsou vražděny Islámským státem a Tureckem. Zde musíme připomenout, že fotografie mrtvých dětí přináši velmi tučné zisky jak novinám, které je otisknou, tak také fotografům, kteří je novinám prodávají.

Lidskoprávní politici pro volební právo všech cizinců

Šabatová, česká ochránkyně práv a Jiří Dienstbier ml., ministr “pro lidská práva” se shodují. Je potřeba pro cizince zjednodušit systém tak, aby mohli volit minimálně na místní úrovni s tím, že by se sami mohli o hlasy ucházet. Toto právo platí pro občany EU, rozšířit by se údajně mělo i na cizince mimo EU. Jak takový nápad pomůže řešit migrační krizi, ani jeden z nich neřekl.

Pro Merkelovou nedotknutelné Turecko

Jak jsme již psali zde, Turci záměrně vysávají německý sociální systém. A Německo zareagovalo tak, že jej zpřísní pro občany EU. Merkelová dále přechází turecké vraždění Kurdů v rámci dobývání Mosulu a tím podporuje jejich genocidu, kterou Erdogan již delší dobu plánuje. Jako státník si on dává požadavky a Merkelová na základě příkazů Tureckého prezidenta rozdává příkazy členským státům EU.

Svatá Antifa

Německá extremistická Antifa řádí na plné obrátky. Výhrůžky a fyzické útoky na členy strany Alternativa pro Německo se množí, na demonstracích, narozdíl od PEGIDY, napadají extremisté policii. Členové AfD čelí výhrůžkám smrtí, pálením kanceláří a aut. Nahlašováním bomb a násilnými demonstracemi se snaží blokovat mítinky AfD. Německé úřady toto všechno přehlíží a tolerují. Agrese Antify letos právě vrcholí.

Kampaň proti FTV Prima

Televize Prima čelila ostré kritice poté, co zveřejnila reportáž o iráckých uprchlících, kteří měli pomlouvat svá ubytování. Prima čelila kritice ze strany HateFree a RRTV. A tak se reportéři ještě tvrdším způsobem do obou institucí pustili. Rozmnožily se reportáže o islamizaci, přibyla kritizující reportáž o politické korektnosti. Multikulturní fanatici pak až k vlastníkům ve Švédsku směřovali stížnosti na fašizující se redakci zpráv FTV Prima. RRTV pochybení ohledně Iráčanů Primě neprokázala. Psali jsme zde.

Ortel nad kapelou Ortel

Těsně po dvojím stříbrném ocenění Ortela se spustila obří kampaň právě proti kapele pro její údajnou neonacistickou minulost. A přidalo se k tomu i Babišovo médium. Zatímco člen kapely gypsy.cz Radoslav Banga přirovnával všeobecné znaky (např. lebku) s nacismem, jeho bratr mazal bloggery ze serveru iDNES.cz za to, že se zastali Ortela. Náš rozbor oněch znaků je zde, smazaný blog, který způsobil asi největší rozruch s naším komentářem zde.

Dvojí smazání IVČRN a dalších stránek

Facebook zahájil velkou multikulturní kampaň. Dotkla se citelně i České republiky, kde zmizela stránka Islám v ČR nechceme hned v lednu, v prosinci pak i záložní stránka a s ní 76 000 příznivců. Poté se administrátoři stránky odvolali proti zastavení publikování stránky původní, která byla obnovena i se 160 000 příznivci. To však vydrželo sotva týden. Stránka byla smazána den po teroristickém útoku v Berlíně. Asi aby nešlo kritizovat terorismus…

BREXIT

Reakce na volbu Britů v referendu o vystoupení z EU, to je oč tu běží. Stoupenci setrvání Británie v EU založili petici, o které média lhala. Prý jí podepsaly 4 miliony Britů, podepisovali jí však lidé po celém světě a britskou národnost uvedlo sotva 10% z nich. Naví to byla petice internetová. Stoupenci Brexitu byli označováni za fašisty a rasisty. Mladí by chtěli starým sebrat volící právo a referendum opakovat, přestože skupina ve věku 18-24 let měla účast pod 30%.