Holčička čelí na Facebooku urážkám i výzvám k znásilnění. Autoři jsou Romové

Především romští autoři vyzývají k znásilnění malé holčičky z videa, ve kterém muž motivuje dívku, aby mlátila do polštáře s tím, že onen polštář představuje “Cikána nebo muslima.” V diskusi pod příspěvkem uživatele Olloph Samorost, který na video jako první upozornil, je na pranýři především autor videa. Zkrátka však nezůstává ani malá, asi pětiletá dívenka. A Romové též v diskusi uráží celou skupinu takzvaných “gádžů.”

V následující galerii se můžete podívat na to nejhorší, co jsme našli. Minimálně dva příspěvky jsme vyfotili v diskusi facebookové stránky organizace ROMEA, která upozornila, že sprosté komentáře bude mazat. Zřejmě přibývaly tak rychle, že je administrátoři mazat ani nestíhali.

Odborník: Jednorázová “recese” nemůže dívku z videa ovlivnit

V komentářích často zaznívá, že holčičku může video trvale poznamenat a jedná se tak o jasné ohrožení výchovy mládeže. Za účelem prověření těchto tvrzení jsme kontaktovali PhDr Jiřího Brančíka.

“Pokud je to jednorázově, tak jsem přesvědčen, že jí to nijak poznamenat nemůže. Takové postoje se vyvíjejí dlouhodobým výchovným působením. Dívku z videa by názorově formovalo pouze dlouhodobé názorové ovlivňování ze strany dospělých, kteří ji vychovávají,” řekl nám Brančík.

“Jestli bylo video natočené z nějaké recese, tak ani ne do roka a do dne, ale spíše do dvou až tří měsíců si to ta dívka ani nebude pamatovat,” dodal.

Jako hlavní zpráva se video objevilo též na nejčtenějším zpravodajském serveru iDNES.cz. O urážlivých a rasistických komentářích ze strany Romů však článek nepojednává.

Zde můžete ještě shlédnout ono probírané video. Po článkem naleznete odkaz na facebookové profily autorů těch nejhorších komentářů.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.

____________________________________________________

Autoři nejhorších komentářů:

z vězení Pavel a Žaneta Čonkovi napsali: “Český hovada, národ zkurvenců”

Eva David Tancošovi: “Ubohej kretén zasranej, pověsit ho.”

Len Tyre Wuštova: “Ty kurvo malá, aby tě šok vzal.”

Tommy Petr Spudil: “Do plynu s váma.”

Leona Ladicova: “To parchantě bych nechala znásilnit o Cikánů a muslimů. A tatínka taky.”

Příspěvků jsme zbavili neuvěřitelných gramatických chyb. Na tyhle osoby doporučujeme podat trestní oznámení na Policii ČR. Děkujeme.

 

 

 

5 komentářů u „Holčička čelí na Facebooku urážkám i výzvám k znásilnění. Autoři jsou Romové“

  1. Je to hloupý říkat nahlas a nechat se šikanovat sluníčkáři.Jak jsem měl dceři 11 roků vysvětlit když ji před vánoci přepadli romové a ukradli ji peníze které si celý rok šetřila na dárky??Nijak a dnes je ji podstatně víc a cigána by nikdy nezaměstnala a utopila by ho klidně na lžičce vody.Žádná rasistka není a posílá značné fonační dary na pomoc dětem v Africe.

  2. Drtivá většina zatím ještě menšinového obyvatelstva naší republiky,kdysi zována cigáni, nějakým zázrakem přejmenována na romy se chová stále, tak jak jí to daly do vínku geny a kočovný život po staletí jdoucí. Ještě za první republiky nesměly povozy cikánů zastavit v mnohých městech a vesnicích našich zemí pro jejich neblahou pověst coby podvodníků a zlodějů. Dnes je v něčem doba jiná, ale v mnohém ne. Cikáni – Romové jsou stále abnormálně hluční, hygienou nějak zvlášť neoplývající, taktéž vzděláním jejich dětí skotačícími řvavě většinou povenku, spíše nezvladatelní. Mluvím z vlastní zkušenosti a myslím si, že zde nepomohou ani miliardy prolité agenturami přes sociální začleňování. Nevím, jak byste například z hrocha chtěli udělat veverku ?? Dejte Romy do paneláku, a oni vám z něj udělají ementál.
    Na druhou stranu, divoký a všemocný západ, z dob kdy vládla anarchie a vláda rychlých pistolí při vraždění především původních obyvatel v Americe, jež nám v roce 89 přivál do našich zemí perem Václava Havla a jeho Sašoondovských přisluhovačů, nemáme se zaco před Cikány – Romy stydět. Mnohdy se z nás bílých gadžů staly ony zvířata, která se nedokáží po proožrarlých a uřvaných nocích vyšplhat zpátky na svůj strom, na čež jdoucí člověk z noční šichty vidí všude rozbité lahve, vyrvané víka kanálů, zblitky, a může se těšit na to jak při prvním zavření oka ke spravedlivému spánku, začnou štěkat na sídlišti všichni psi, včetně jejich majitelů. A krade se ?? Ale ano. A nejlépe vždy od zvrchu. Byl nám tedy onen palácový převrat 89 vůbec k něčemu prospěšný ?? Dím, že ne. Můj názor je, že tato republika je jeden velký bordel a chaos, bez řádu, mantinelů a odvolání.Tato republika rozhodně není pro slušné lidi – a to včetně.
    To je můj komentář k celé kauze holčičky, která nemůže za to, že se narodila jako zatím ještě většinový občan této republiky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.