Arabové pořezali v Brně dva muže. Mezi pachateli měli být i azylanti, což se nepotvrdilo

Tento příběh se neodehrál v Lodnýně, ani v Bruselu, ani v Paříži. Jak upozorňují autoři reportáže, příběh se může stát komukoliv “třeba i vašim synům,” upozorňuje autor na videu o události, která se stala v noci z 22. na 23.12, tedy den před Vánoci.

Dva muži byli napadeni noži, když se cestou z diskotéky v Brně zastali dívky, kterou slovně napadla skupina Arabů. Když se proti nim ohradil její kolega, jeden z cizinců na ně vytáhl nůž a začal vyhrožovat. Poté se spustila bitka, které se zúčastnilo více osob. Dva muži byli vážně pořezáni na hlavě a jen se štěstím vyvázli pouze s jizvami. Podle vzhledu zranění mohli oba přijít například o oko či ucho. Se zprávou přišla iniciativa Slušní lidé, která natočila reportáž, včetně rozhovoru s oběťmi napadení.

Policie zadržela skupinu 4 Arabů, z toho dva Afghánce, 1 Libanonce a Egypťana. Dva z podezřelých měli být obyvatelé azylového centra v Kostelci. Policie však pachatele označila jako dlouhodobě žijící v České republice. “Toto vše je výsledek multikulturní politiky našeho státu,” upozornil muž na videu. Video se nyní masově šíří sociálními sítěmi, ale na web jej bohužel již nemůžeme umístit. Místo videa přidáme komentář našeho redaktora Franty Kubáska k reakci multikulturalistů právě na zveřejnění této události:

Komentář k napadení Araby v Brně

Fotografie jednoho z napadených:

AKTUALIZACE: Zprávu o napadení zveřejnil server iDNES.cz a další zpravodajské servery s tím, že podle prohlášení policie nemůže být zveřejněna identita podezřelých, z nichž tři již byli obviněni a jeden je ve vazbě. Policie však uvedla, že se jednalo o osoby, které dlouhodobě žijí v ČR. Zpráva o tom, že by někteří z pachatelů byli klienti azylového centra, tak bude zřejmě vyvrácena. 

____________________________________________________

Odebírejte náš YouTube kanál! 

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.

 

16 komentářů u „Arabové pořezali v Brně dva muže. Mezi pachateli měli být i azylanti, což se nepotvrdilo“

 1. Pokus o vrazdu. Jinak to kvalifikovat nelze. Takovou reznou ranu na hlave neudela nekdo, kdo se brani povolenymi prostredky. Takto brutalni utok musi byt TVRDE potrestan!!!

 2. Toho pedofilního muslimskáho krypla hned napumpovat prasečí krví a tu sluníčkářskou špínu,,co tam toho zmrda obhajovala odvézt islamskému státu!!

 3. Tak a je to tady! Sice ani ten napadený nevypadá jako Moravák, nebo Čech, ale bránil naši ženu, tudíž jsem s ním, díky a plná podpora!

 4. Když skupina rasistických imbecilu napadne cigana za to ze je cigan tak tleskate,když jiná rasa než vaše nadřazená bila napadne tu bílou děláte z toho humbuk jdete doslova do píce!!!!!!!!!

  1. ty jdi do piče, ultrablbe. “když jiná rasa než vaše nadřazená bila napadne tu bílou” oni se zastaly té ženy co ji otravovali ti kozom*di A TI JE PAK NEPADLI. seš schopen pochopit nějaký příběh nebo vydáváš jenom skřeky??? hnupe

  2. Když jde skupina těch co si říkají Římané po chodníku, že nikdo jiný neprojde a chovají se tak, že jim patří nejen protější chodník, ale i celá silnice, tak nevím kam jít…

 5. Dlouhodobe probiha valka civilizaci. Jedna je ze stredoveku vedena nabozenstvim a druha je z 20.stoleti. Nejak mne dochazi, ze prekonat ten rozdil silou nebude reseni. Melo by to ale jit tzv. kulturni diverzi. Postupne dobivani uzemi satelitni tv , filmovym prumyslem, cilenym obchodem. Tamni ajatolahove nemohou stihat vse.
  Ostatne na podobnem principu pohorel SSSR ikdyz mel politruky vsude.

 6. treba sa zdrzat emocionalnych vypadov pridte tam a vypalte tie svine az sa usmazia a ziadne emocie pri tom . Tak pani a damy, kde ste to si nechate srart na hlavu od Zidakov a muslimakov emerickych _____???

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.