Anketa na serveru Focus.de jednoznačně ukazuje, že se ženy necítí v Německu bezpečně

Focus.de zveřejnil on-line anketu, která v době uzávěrky článku zaznamenala 30 000 odpovědí. Čtenář může odpovědět, zda se jako žena cítí v Německu bezpečně. Focus anketu vysvětluje tím, že od silvestra 2015 stouplo násilí na ženách více do podvědomí a je tak na místě se zeptat, zda se ženy v zemi mají čeho bát.

Cítí se ženy v Německu bezpečně? 92% odpovědí tvrdí, že ne (zdroj: focus.de)

Anketa na Focus.de probíhá jednoduše. Na grafu, který vidíte nad textem, posunete ručičku podle toho, jak se jako žena v Německu cítíte bezpečně. Čím více bezpečně se cítíte, tím více vlevo posunete ručičku. A 92% odpovědí je velmi, velmi vpravo, tedy se bezpečně necítí ani náhodou. Můžete vidět, podle teček, podíl odpovědí v různých polohách ručičky. Jakmile zvolíte svojí odpověď, ručička jí započítá a posune se na průměrnou hodnotu.

Bezpečně se hlasující jako ženy v Německu cítí jen ve 4% podílu odpovědí. Neutrální odpověď nabízí další 4% čtenářů. 92% hlasujících odpovídá, že se bezpečně jako žena v Německu necítí. Online anketa je zabezpečená proti duplicitnímu hlasování podle IP adresy. Samozřejmě je možné, že v anketě odpovídají i muži. O názoru Němců na bezpečnost to však leccos vypovídá.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.