Agresivní Rom, který nejspíše vybírá výpalné, trestu unikne. Policie bude více řešit komentáře

Rom, který zbil dva školáky, trestu unikne. Dle očekávání. Česká legislativa neumožňuje trestat nikoho pod patnáct let věku. A právě ani zmíněných 15 agresorovi není. Podle reakci na sociálních sítích Romové nejspíše žádají výpalné po bílých dětech za to, že je nezmlátí.

Čtěte také: Romské děti vybírají od “gádžů” výpalné. Brutálně je bijí, přestože zaplatí (video)

Neziskovky se proti napadení sice ohradily, vesměs však za oběti označily Romy. Například “Bohužel to vyvolalo spoustu emocí a nenávisti, kterou někteří záměrně přiživují,” řekl Petr Cirok z lounského Centra pro rozvoj menšin.

Trest? Pro agresora ne, pro diskutéry ano

Policie rovněž bude prověřovat příspěvek, který je šířen na Facebooku. Konkrétně diskusi. Bude postihovat autory “rasistických a nenávistných” komentářů. Médiím to sdělila mluvčí policie Ústeckého kraje.

Hlídky jen na chvíli. Pak se děti budou opět bát

Starosta poté uvedl, že okolo základní školy, v jejíž blízkosti k útoku došlo, posílí hlídky. Opatření však bude trvat pouze do doby, “než se situace sklidní,” což je cca 14 dní.

___________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. 

24 komentářů u „Agresivní Rom, který nejspíše vybírá výpalné, trestu unikne. Policie bude více řešit komentáře“

 1. Pomáhat a chránit cikány, kteří jsou placení z daní bílých pracujících lidí budou buzerovat bílé pracující lidi, kteří jsou pohoršeni tím co cikáni, kteří stát pouze vysávají předvádí..
  Pecka absurdistan jak vysitej, že se ty hovada v uniformách ani trochu nestydí, jenže jak by mohli, když do těch uniforem cpou jenom duševně zaostalý, zakomplexovaný mlátičky s hovnem místo mozku a klidně si mě stihejte Posrany Čuraci Rudobolsebicky..

 2. Za prohřešky maloletých a nezletilích by měli plně nést rodiče které si své děťátka vychovávají a jsou tedy za jejich činy plně odpovědni. PROTO PODAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ NA RODIČE ZA ZANEDBÁNÍ VÝCHOVY SVĚŘENÉ OSOBY.

 3. Zmrdi černý. A jaký komentáře chce řešit policie ? Má se zajímat o to aby nás normální občany, ten bordel a ta náplava neotravovali. Ale oni radši budou ty normalní lidi buzerovat, a ty zmrdy černý nechaj být. Vystřílet je.

 4. Všichni píšou jen o tom agresorovi, ale ve skutečnosti by se mohlo jednat o organizovaný zločin. Co ten, kdo to točil, poté ten co agresora uklidňoval. Evidentně to bylo naplánované a měli by odejít bez trestu, protože jim není 15 ? Mně kdyby takový napadli syna, tak si na ně počkám sám, kdyby s tím policie nechtěla nic dělat.

 5. Co je to za alibismus,,!To by se musela řešit polovina Romské většiny v Česku. Ne jenom jeden Cikánek! Všichni jsou agresivní. slušní občané de jich bojí. Izolovat.

 6. policie je placena z dani obcanu kterym evidentne kvuli,uzivani taktiky dvojiho metru nikterak nepomaha.je tedy treba aby tato majoritni a v dnesni dobe utiskovana skupina lidi presunula tuto platebni povinnost na na cikany,romy,araby a jine pochybne komunity ktere v soucastnosti protezuje.a az bude policie misto v autech jezdit na oslech ve spinavych hadrech a zapisovat opet na psacich strojich,pak si mozna uvedomi ,kdo je pro tuto zemi opravdu prinosem.

  1. Policie by jednala, ale zákony jí to neumožňují. Ono se není čemu divit, když se podíváte, kdo ty zákony tvoří. V tomhle má Policie svázané ruce. Tady by se dali trestat pouze rodiče, ale ti už povětšinou sedí.

 7. Tak to je správně. Gaunerům a jím podobnejm vyhlásit “gaunerské prázdniny”, a těm, komu se to nelíbí a napíše i slušnej odsuzující názor kriminality, ZAVŘÍT. To bude paráda, to v ČR zbydou jen zloději, násilníci a gauneři, sice ale dvou kategorií. Druhá kategorie tvoří pouliční lumpové, první kategorie tvoří celá vláda ČR. A kde je zákon o snížení věku odpovědnosti za trestné činy ?! Trvám osobně na věku 13 let ! Nazdar.

 8. Za dítě dle zákona odpovídá rodič. Jak budou “oceněni” rodiče za opravdu nepovedenou výchovu syna? Zákon je snad jasný a v demokratické společnosti JISTĚ platí pro kohokoliv bez rozdílu náboženství, národnosti, barvy pleti atd.

  1. jste naivní ? nic ve zlém, ale copak u nás jsou šity zákony pro lidí porušující pravidla 🙂 , to je darebáci jsou chráněni, slušní lidé, kteří dodržují zákony, vždy dostanou na hubu

 9. Je hezky jak vsude pisete ze se to stalo nekde v okoli skoly ale stalo se to v parku v holarkovych sadech a tam zadna skola neni je tam jen skolka pro male deti predstavte kdyby tam z rovna sla ucitelka s tema malyma detma a videl to tak se chudaci leknou a budou se bat nekam jit.Dala bych jim sebrat socialku tomu romovy co napadl za vypalne ti kluci nejsem rasista ale chtelo by to ferove jednani a ne aby se mu nic nestalo jeste se na tomu na videu smeje

  1. osobně,mne jen zaráží fakt,že rodiče o tom nevěděli, a za druhé,že nic nedělali,mne osobně rom nerom,žádné trestné oznámení ,vběhla bych jak na starostu tak na MP tak na policii
   i do školy a udělala bych takové rošambo jak na městě tak u nepřizpůsobivých,at si mne klidně zmlátí,bohužel lidi se stále bojí a nevím čeho a koho a stížnosti opravdu nic nevyřeší

 10. ÁÁÁÁ, máme to tady, velký kulový o svobodě slova. Napíšeme svůj názor, a zašijí nás. Taková je dnešní justice a PČR . Tak ještě jednou. Ten gauner, co brutálně mlátil nevinné školáky, NEMÁ nárok se pohybovat na svobodě ! A potrestat ? Nejen onoho gaunera, ale i jeho rodiče.

 11. takže policie bude zase chránit hajzly ? Je jedno zda má hajzl 14 a nebo 18 . Pan langer z ods zlikvidoval funkční policii, nyní tam velí “odborníci” viz mercedes s velitelem a zástupcem zásahové jednotky u Plzně. Policisté musí chránit kamarádičky papalášů. Tak to ani za socialismu nebylo.

 12. Ahoj, prosim uvedte aji zminku o tom, ze trest skutecne nekoho mine. Nezletiletyho mine, ale jeho rodice velmi pravdepodobne nemine, prosim o aktualizaci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.